امروز 5 ارديبهشت 1403

آزمون‌های بانکی  > نظرخواهي دوازدهمين آزمون تعيين سطح معلومات ارزي در تاريخ 1395/05/01  > انتقاد در مورد سوالات سوئیفت  

نمايش بصورت:  
Page 1 of 1
گفتمان قبلی :: گفتمان بعدی  
 نويسنده  موضوع گفتمان: انتقاد در مورد سوالات سوئیفت
68490 آنلاين نيست. آخرين فعاليت 4/18/2022 7:08:04 AM 68490
Total Posts: 2

انتقاد در مورد سوالات سوئیفت
4 امرداد 1395 9:14
با سلام چه لزومی دارد که با توجه به سیستم سپام که باعث شده در شعب از سیستم سوئیفت کمتر استفاده بشود این همه سوال مطرح شود آنهم سوالاتی که فقط کارشناسان خود سوئیفت میتوانند به آن پاسخ دهند و تعداد سوالات سوئیفت هم زیاد بود 7 سوال که فقط کاربردان در شعب با آن سرو کار دارند یک معاون شعبه یا رئیس دایره که در طول روز درگیر سیستم سوئیفت نیست که تمام جزئیات سوئیفت را بداند / دوم نحوه پاسخها بسیار بد بود چه لزومی دارد اگر سوالی استاندارد است پاسخ ان بصورت : الف و ب و د درست است / فقط ج درست است / بغیرا ز ب بقیه درست است و.... ؟ منظور تعیین سطح همکاران بود یا به چالش گشیدن آنها سر جلسه امتحان با وقت محدود و آنهم تجربه ای برای برای بار اول در ضمن لطفا نمره منفی را از سوالات حذف کنید اینطور ازمون گرفتن فقط مایه دلسردی همکارانی که تمام تلاش خودرا کرده اند و مطالعه داشتند میشود و انگیزه ای برای شرکت در این آزمون را نخواهند داشت مثل خود من دیگه در آزمونهای بعدی شرکت نخواهم کرد چون هرچقدر هم تلاش کنیم فایده ندارد من سه ماه کامل مطالعه کرده بودم
گفتمان قبلی :: گفتمان بعدی